Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Російські окупанти "призначили нового мера Мелітополя" – депутата від "Опозиційного блоку" Галину Данильченко

Російські окупанти
Фото: Скриншот з відео t.me/riamelitopol

Російські окупанти, які викрали мера Мелітополя Івана Федорова, призначили "нового градоначальника" - депутата міської ради від "Опозиційного блоку" Галину Данильченка. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

- У Мелітополі окупанти поставили свого "мера". Це депутат міськради від "Опозиційного блоку" Галина Данильченко, – повідомив Геращенко.

Тим часом у мережі з'явилось звернення так званого "мера Мелітополя". Данильченко закликала місцеву владу та депутатів "підлаштуватися під нову дійсність" і "не дестабілізувати обстановку і не брати участь в екстремістській діяльності".

- Наразі нашим основним завданням є підлаштувати всі механізми під нову дійсність. Для того, щоб якнайшвидше почати жити по-новому. Незважаючи на всі наші зусилля, у місті є ще люди, які намагаються дестабілізувати ситуацію, яка закликає вас до екстремістських дій. Я вас прошу, будьте розсудливі – не піддавайтеся на ці провокації, – звернулася Данильченко до мешканців Маріуполя.

Також так званий "новий мер" заявила про створення так званого "комітету народних обранців", які нібито мають намір займатися всіма питаннями управління містом.

– Шановні депутати! Нас обирали люди! І їхній добробут. З цією метою зараз опрацьовується питання щодо створення "комітету народних обранців". Цей "комітет" займатиметься всіма адміністративними питаннями" на території Мелітополя та Мелітопольського району, - наголосила Данильченко.

Мер Мелітополя Іван Федоров був викрадений російськими окупантами 11 березня. Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко опублікував відео, на якому зафіксовано нібито підтвердження викрадення градоначальника. Містяни вийшли на вулицю з протестами з вимогами звільнити викраденого Федорова. Президент Володимир Зеленський також вимагає від російської сторони повернути мера Мелітополя.