Завантажити ще

Український суд дозволив заарештувати Маргариту Симоньян

Український суд дозволив заарештувати Маргариту Симоньян
Фото: twitter.com/M_Simonyan

Український суд дозволив заарештувати Маргариту Симоньян, також її можуть оголосити у міжнародний розшук. Про це 11 березня заявила Генпрокурор України Ірина Венедиктова.

"Симоньян Маргарита Семёновна, ваш процессуальный статус в Украине - подозреваемое лицо. Спешу вас уведомить о том, что следственный судья украинского компетентного суда, заслушав доводы украинских прокуроров, изложенные в соответствующем ходатайстве, нашёл их обоснованными и мотивированными. Таким образом, украинский суд разрешил вас, Маргарита Семёновна, арестовать и доставить в суд для избрания меры пресечения. Поскольку исполнить этот приказ суда на территории РФ не представляется возможным (пока ещё), украинские прокуроры намерены в ближайшие дни инициировать процесс объявления подозреваемого лица в международный розыск", - написала вона на своїй сторінці у Фейсбук.

Венедиктова заявила, що, на думку української прокуратури та посилаючись на практичний досвід, Симоньян може бути затримана при перетині кордону іншої держави з метою подальшої екстрадиції до України. Генпрокурор порадила їй найняти гарних юристів. Однією із причин для затримання Ірина Венедиктова назвала заклики приєднати Донбас до Росії. Також відомо, що Маргарита Симоньян підтримала вторгнення Росії до України.

Маргарита Симоньян – головний редактор телеканалу RT та міжнародного інформаційного агентства «Росія сьогодні». 6 та 7 березня Ірина Венедиктова повідомила, що Україна ініціює оголошення ведучої Тіни Канделакі й співака Миколи Баскова у міжнародний розшук.

Фото: facebook.com/irina.venediktova.31

Фото: facebook.com/irina.venediktova.31

Фото: facebook.com/irina.venediktova.31

Фото: facebook.com/irina.venediktova.31