Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Шойгу отримав лист подяки від НАЗК: розікрав російську армію, і тепер українцям легше воювати

Шойгу отримав лист подяки від НАЗК: розікрав російську армію, і тепер українцям легше воювати
Фото: kremlin.ru

Українське Нацагенство з протидії корупції (НАЗК) опублікувало відкритий лист міністру оборони Росії Сергію Шойгу. Документ доступний на офіційному сайті НАЗК.

- Агентство висловлює щиру подяку Шойгу за неоціненний внесок у те, що російські кошти та ресурси для нападу на Україну були розкрадені ще на етапі їхнього накопичення на кордоні. Беручи участь у системній роботі з розкрадання бюджетних коштів, Шойгу сприяв прискоренню ліквідації окупантів на землях суверенної держави Україна, – такий лейтмотив листа.

Копії листи також були направлені до Держдуми РФ, Ради Федерації та Фонду боротьби з корупцією РФ.

Серед свідчень впливу корупції на "боєздатність" російських військ зокрема вказано:

  • захист російських танків Т-72 та Т-80, виготовлений з картонних лотків з-під яєць;
  • бронежилети, виготовлені з картону замість броньованих пластин, одягнені на членів екіпажу захопленого російського бронеавтомобіля Барнаул-Т;
  • використання для пересування особового складу ЗІЛ-130 Крім очевидного комфорту, який відчувають російські військові у відкритому кузові при українських березневих морозах, швидкість пересування цього транспортного засобу, а також яскравий аквамариновий колір кузова дозволяють силам місцевої територіальної оборони ефективно проходити тренувальну підготовку з експлуатації. легень.
  • сухпайки, термін придатності яких минув у 2015 році, та багато іншого

У НАЗК резюмують, що беручи участь у методичній, системній та довготривалій роботі з розкрадання бюджетних коштів Російської Федерації, що виділялися на розвиток військового потенціалу, Сергій Шойгу разом з іншими посадовими особами оборонного сектору сприяв прискоренню ліквідації окупантів на землях суверенної держави України.