22 вересня
Завантажити ще

Тимчасовим головою партії "ОПЗЖ" замість Медведчука, який втік, став Юрій Бойко.

Тимчасовим головою партії
Фото: facebook.com

Політична рада партії "Опозиційна платформа - За життя" обрала тимчасовим головою Юрія Бойка. Таке рішення ухвалено на період воєнного стану в Україні. Про це повідомляється на сайті політсили.

"Політрадою визначено, що у зв'язку із запровадженням воєнного стану, необхідністю термінових заходів щодо захисту країни та людей, наданням гуманітарної допомоги співгромадянам та враховуючи поточну ситуацію, тимчасову неможливість окремими робочими органами партії повною мірою виконувати свої обов'язки політрада вирішила: в умовах воєнного стану тимчасово покласти на виконання обов'язків голови політичної ради партії на співголову партії Бойка Юрія Анатолійовича", - зазначено у заяві партії.

Як зазначено у повідомленні, це рішення було ухвалено радою партії на засіданні 8 березня, яке відбулося в режимі відеоконференції.

Голова партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук втік із-під варти у перший день війни в Україні. Він є підозрюваним у державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації у зв'язку з причетністю до незаконного постачання вугілля з окупованої території наприкінці 2014-го – на початку 2015 року. Печерський районний суд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, але політик втік.