4 липня
Завантажити ще

Українцям не нараховуватимуть штрафи за несплату комуналки під час воєнного стану

Українцям не нараховуватимуть штрафи за несплату комуналки під час воєнного стану
Фото: youtube.com/watch?v=cRKd8XkH-ao

У зв'язку із запровадженням в Україні військового стану уряд заборонив нараховувати та стягувати штрафи за несплату житлово-комунальних послуг. Таке рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів 6 березня. Про це заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

- Люди не повинні нести додатковий фінансовий вантаж щодо оплати комунальних послуг. Відтак уряд прийняв рішення заборонити нарахування, стягнення штрафів або пені, інфляційних нарахувань, відсотків річних у разі несвоєчасної або неповної оплати за житлово-комунальні послуги, - заявив міністр.

За його словами, у разі несплати чи оплати не в повному обсязі відключати комунальні послуги не будуть.

- Водночас, оплата за комунальні послуги є великою підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах і потребують ресурсів, - зазначив Чернишев.

Указ про запровадження в Україні воєнного стану президент Володимир Зеленський підписав уранці, 24 лютого, через вторгнення російських військ в Україну. Тієї ночі окупанти розпочали атаку одночасно у різних регіонах нашої країни. Українські військовослужбовці стали на захист батьківщини та українського народу. "КП в Україні" уважно стежить за всіма подіями та публікує інформацію лише з офіційних джерел. Читайте ТУТ,