15 липня
Завантажити ще

Україна ініціює оголошення Тіни Канделакі у міжнародний розшук

Україна ініціює оголошення Тіни Канделакі у міжнародний розшук

Російську телеведучу Тіну Канделакі оголосять у міжнародний розшук, а після спроби перетину кордону інших країн – її затримають силовики. цю процедуру ініціює українська сторона. Про це повідомила у своєму Фейсбуці генеральний прокурор Ірина Венедиктова.

- Як генеральний прокурор повідомляю вас про те, що ваш процесуальний статус в Україні - особа, підозрювана у скоєнні злочину. Найближчими днями українські прокурори ініціюють процес оголошення вас, Тинатине Гівіївно, у міжнародний розшук. При спробі перетину кордону інших держав ви будете затримані компетентними органами з метою екстрадиції в Україну, - написала Венедиктова.

За її словами, Канделакі звинувачують у поширенні свідомо неправдивої інформації та проросійської пропаганди, яку вона публікує через свої медійні канали.

- Прокурори, проаналізувавши контент телеграм-каналу, що належить вам, вкрай здивувалися - ви є одним із ключових "розповсюджувачів" ідей та гасел кремлівської військової машини. Ви, Тинатине Гівіївно, ви. Хіба це може бути правдою? З'ясовується, може, і є чистою правдою, - повідомила генпрокурор.

Як зазначила глава Офісу генпрокурора, 24 лютого 2022 року Канделакі заявила у своєму Телеграм-каналі, що Україна нібито зможе відновитися після того, як влада покине країни. За її словами, в Україну може нібито повернутися екс-президент Віктор Янукович, який утік, підозрюваний у держзраді.

– Державність України дуже швидко відновиться після того, як Зеленський та ті депутати одіозні Верховної Ради, політики України, які за 8 років не змогли Україну ніяк наблизити до громадянського світу, покинуть територію країни. В Україну, гадаю, повернеться Янукович. Саме операція почалася, чесно кажучи, рівно 8 років після Майдану минуло 14-го року, - писала російська телеведуча.

Венедиктова підкреслила, що підконтрольна влада ЗМІ в РФ навмисно розповсюджує "дешеві фейки", а Канделакі "в цій інформаційній їдальні стоїть на роздачі протухлих десертів".

Фото: facebook.com/100000088343654

Фото: facebook.com/100000088343654

Фото: facebook.com/100000088343654

Фото: facebook.com/100000088343654