Завантажити ще

У Coca-Cola відповіли на те, що NOVUS та VARUS прибрали з полиць їхні напої

У Coca-Cola відповіли на те, що NOVUS та VARUS прибрали з полиць їхні напої
Фото: facebook.com/NOVUS.com.ua

У Coca-Cola, яка не приєдналася до санкцій проти Росії, заявили, що їхні працівники перебувають у містах, беруть участь у територіальній обороні та жертвують гроші. Так у компанії відреагували на бойкот продукції деякими торговими мережами.

"Coca-Cola активно надає напої ЗСУ, теробороні та гуманітарній допомозі. Система компаній Coca-Cola на глобальному рівні виділить 1 мільйон євро Товариству Червоного Хреста, щоб допомогти з нагальними потребами в Україні. Крім того, наші колеги з інших країн роблять фінансові пожертвування та надають напої, щоб організувати гуманітарну допомогу на кордонах, працюють волонтерами", - йдеться у повідомленні компанії у Фейсбуці.

4 березня NOVUS та VARUS заявили, що їхні мережі супермаркетів більше не співпрацюють із компанією Coca-Cola, яка продовжує роботу в Росії. З полиць пообіцяли прибрати напої Rich, Schweppes, Sprite, Burn, BonAqua, Fanta, Monster, Fuzetea, Coca-Cola. Компанії закликали приєднатись до бойкоту інші мережі.

Сьогодні дев'ятий день російської агресії проти України. Головні події 4 березня онлайн можна відслідковувати за посиланням.