Завантажити ще

Тихановська: Білоруські військові сумніваються та відмовляються йти у наступ на Україну

Тихановська: Білоруські військові сумніваються та відмовляються йти у наступ на Україну
Фото: youtube.com/watch?v=-fuGGl-G-Vc

Білоруський опозиціонер Світлана Тихановська заявила, що люди у Білорусі у різні способи виступають проти війни з Україною. Звернення політика опубліковано на її каналі на YouTube.

- Білоруси формують національний корпус із добровольців та військових, які відмовилися виконувати злочинні накази Лукашенка. Таких білорусів дедалі більше і вони ваші союзники. Тепер і назавжди. Громадяни Білорусі знову масово вийшли на вулиці, незважаючи на жорсткі побиття протестувальників за останні два роки та знищення незалежних медіа, - заявила Тихановська.

За її словами, військові Білорусі нібито перебувають під сумнівом щодо участі у нападі РФ на Україну. За її словами, вони відмовляються йти у наступ проти нашої країни.

- Матері військових переконують своїх синів не йти воювати проти України, і нібито білоруські військові сумніваються та відмовляються йти у наступ на території України, - наголосила вона.

Як зазначила лідер білоруської опозиції, небайдужі громадяни також ведуть так звану "рейкову війну", ушкоджуючи та заважаючи залізничним перевезенням військової техніки та забезпеченню армії біля кордонів з Україною.