Завантажити ще

Кабмін: Заплата військовим – 100 тисяч грн, виплата сім'ям загиблих – 15 млн

Кабмін: Заплата військовим – 100 тисяч грн, виплата сім'ям загиблих – 15 млн
Фото: armyinform.com.ua

Міністр оборони України Олексій Рєзніков повідомив про рішення Кабміну про підвищення грошової винагороди військовослужбовцям та силовикам, які захищають країну від російської агресії. Деталі рішення міністр опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці.

Отже, на що можуть розраховувати наші Герої:

  1. В умовах воєнного стану військовослужбовцям ЗСУ, СБУ, СЗР, ГУР МО, Нацгвардії, Держприкордонслужби, УДО, ДСНС, Держспецтранспорту, особам рядового й начальницького складу ДСНС та поліцейським виплачується додаткова винагорода у розмірі 30 000 грн.
  2. Військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 грн у розрахунку на місяць, пропорційно до часу участі у таких діях та заходах.
  3. Сім'ям наших військовослужбовців, які загинули у цій війні, виплачується одноразова грошова допомога у розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів.

«Я хочу повторити слова президента: це робиться не для того, щоб нам дякували. Це робиться, щоб наші захисники та захисниці знали, що країна їм вдячна. Держава має гідно платити за цю важливу працю", - написав Олексій Рєзніков.

П'ятий день в Україні триває справжня війна після віроломного вторгнення Росії. 28 лютого в РНБО України повідомили, що українським військовим вдалося перехопити військову ініціативу. Російська армія, якою керував Володимир Путін, за ці дні встигла влаштувати справжній геноцид в Україні.​