29 травня
Завантажити ще

Мер Бердянська відмовився "здати" місто російським військовим: Вважаю їх пропозицію неприйнятною

Мер Бердянська відмовився
Фото: скріншот з відео facebook.com/100011342747545

Слідом за мером Куп'янська російські військовослужбовці захопили будівлю міської ради Бердянська Запорізької області та запропонували меру міста Олександру Свідлу продовжити роботу під їхнім контролем. На відміну від свого однопартійця, бердянський градоначальник відмовив ворогам. Про це він повідомив у своєму зверненні у Фейсбуці.

- Кілька годин тому всі ми з вами стали свідками, як на територію міста зайшла важка військова техніка та озброєні солдати, почавши просування по всій території нашого рідного міста. До останнього моменту я перебував на своєму робочому місці у приміщенні виконавчого комітету і разом з оперативним штабом керували та координували роботу всіх комунальних служб, - каже Свідло.

За його словами, російські військовослужбовці увірвалися в будівлю відомства і заявили, що воно тепер під контролем. Ворожі воїни запропонували меру продовжити роботу, "здавши" їм Бердянськ.

- Нещодавно до будівлі виконкому увійшли озброєні люди та представилися солдатами російської армії. Вони поінформували, що всі адміністративні будинки перебувають під їхнім контролем, і вони беруть під контроль будівлю виконкому. Нам було запропоновано продовжити свою роботу, але під контролем озброєних людей. Вважаю цю пропозицію неприйнятною, - наголосив він.

Як зазначив бердянський мер, весь склад оперативного штабу залишив будівлю виконкому, але продовжують координувати роботу оперативного штабу віддалено.