Завантажити ще

Зеленський пообіцяв військовим зарплати у 100 тисяч гривень

Зеленський пообіцяв військовим зарплати у 100 тисяч гривень
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Глава держави Володимир Зеленський обіцяє, що всім військовослужбовцям, які тримають зброю в руках, платитимуть по 100 тисяч гривень на місяць. Така сума виплачуватиметься, доки не закінчиться війна. Про це президент заявив під час свого звернення.

- Ми платитимемо нашим військовослужбовцям, які тримають у руках зброю, по сто тисяч гривень на місяць. Не для того, щоб нам сказали: дякую. А щоб вони знали, що країна їм точно вдячна. І так буде доти, доки не закінчиться ця війна, - сказав він.

Також Зеленський прокоментував переговори між Україною та Росією, які відбуваються на українсько-білоруському кордоні. Він заявив, що не дуже вірить у результат цієї зустрічі, але готовий використати кожен, навіть найменший шанс.

Про початок "спецоперації в Україні" президент РФ Володимир Путін оголосив у ніч із 23 на 24 лютого. Тоді російські війська розпочали вторгнення одночасно в різних регіонах України, стріляючи та випускаючи ракети. За даними ЗСУ, мета Росії – захопити Києва знищити президента України Володимира Зеленського.