Завантажити ще

Екс-нардепа Семенченка випустили із СІЗО - натомість він має обороняти Україну від ворога

Екс-нардепа Семенченка випустили із СІЗО - натомість він має обороняти Україну від ворога

Підозрюваного у створенні так званої "приватної військової компанії" Семена Семенченка звільнили з-під варти. Колишній народний депутат вийшов із СІЗО, пообіцявши вступити до лав сил оборони України. Про це він повідомив у своєму Фейсбуці.

– Я на волі. Україна витримала удар перших днів вторгнення, але якщо ми лише захищатимемося – це обійдеться великою кров'ю. Українською кров'ю. Ми маємо нападати. Ми маємо знищувати ворога там, де стоїть його чобіт на нашій землі. Ворог має втекти. Найближчим часом я напишу заяву про вступ до лав сил оборони України, – написав Семенченко.

Екс-нардеп планує організувати штурмовий загін на базі однієї з військових частин країни та закликав українців вступати до нього.

- Закликаю всіх відчайдушних українців вступати до нашого штурмового загону, який буде організовано на базі однієї з військових частин.
Ми будемо діяти наступально і у повній координації та підпорядкуванні керівництву ЗСУ. Наша сила не лише у патріотизмі та сміливості, а й у навичках та дисципліні, - зазначив він.

24 лютого президент Володимир Зеленський заявив, що зніме всі санкції РНБО з українців, які підуть на захист нашої країни зі зброєю в руках. Напередодні дружина Семенченко Наталія Музика повідомила, що її чоловік, який перебуває у СІЗО за підозрою у створенні так званої "ЧВК", написав 5 заяв керівництву СІЗО щодо готовності воювати за Україну. З її слів, Семенченко зібрав багато соратників для організації загону територіальної оборони.

Новини по темі: Семен Семенченко