Завантажити ще

Шмигаль: Україна закрила кордони з Росією та Білоруссю

Шмигаль: Україна закрила кордони з Росією та Білоруссю
Фото: Скриншот з відео

Кабінет міністрів ухвалив рішення про тимчасове закриття пунктів пропуску на державних кордонах із Росією та Білоруссю. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму зверненні, опублікованому у Телеграм-каналі.

- Уряд ухвалив рішення про тимчасове закриття пунктів пропуску через державний кордон із Росією та Білоруссю. Громадяни України, які перебувають на території цих країн та бажають повернутися додому, зможуть в'їхати в Україну спокійно та безперешкодно. І ми закликаємо: повертайтеся, доведіть, що ви на боці світла, – заявив Шмигаль.

Щодо нинішньої ситуації в Україні, прем'єр зазначив, що на всіх ділянках фронту українська армія тримає оборону. Внаслідок цього ворог втратив тисячі воїнів, а сотні російських окупантів перебувають у полоні.

- Вже понад дві доби наші війська знищують окупантів на суші, море на небі. Тисячі російських військових убито, сотні потрапили в полон, тисячі поранених. На всіх ділянках фронту наша армія має оборону. Ворог очікував легкої прогулянки, а натомість отримав справжнє пекло, - наголосив він.

Також Шмигаль закликав усі цивілізовані країни допомогти Україні зброєю для самозахисту, військовою технікою, а також ізолювати Росію на різноманітних майданчиках.