23 вересня
Завантажити ще

Ранкове звернення президента Зеленського до українців: Мета атак ворога – тиск на мирних жителів

Ранкове звернення президента Зеленського до українців: Мета атак ворога – тиск на мирних жителів
Фото: кадр з instagram.com/p/CaY1Nn3opAf/

Вранці у п'ятницю, 25 лютого, президент України виступив із черговим зверненням. Він відзначив нічні обстріли і підкреслив, що російські війська б'ють також і по цивільних об'єктах.

- Другий ранок масштабної війни. О 4-й ранку російські сили продовжили бити ракетами по території України. вони стверджують, що цивільні об'єкти їм – не мета. Це брехня. Насправді, вони не розрізняють, у яких районах діють. Під російським ударам як військові, так і цивільні. Мета атак – тиск. Тиск на вас, громадяни України – наголосив президент.

Зеленський додав, що українці не дали реалізуватися планам ворога, зупинивши його у більшості напрямків.

- Ідуть бої. Тому атака Росії продовжується з розрахунку, що наші сили втомляться. Але ми не втомилися. Сили ППО України захищають наше небо. Наше українське небо. Авіація ворога підло діє над житловими кварталами і, зокрема, в столиці, - сказав Зеленський.

За словами президента, нічні бомбардування нагадують "перший напад на нашу столицю", що сталися у 1941 році.

- Цього ранку ми захищаємо нашу країну поодинці. Як і вчора. Найпотужніші сили світу спостерігають здалеку. Чи переконали Росію вчорашні санкції? Бачимо в нашому небі і бачимо на своїй землі, що цього замало, - зазначив Зеленський.

Глава держави також закликав українців продемонструвати "максимальну єдність" та солідарність

Путін оголосив про початок спецоперації проти України о 5 ранку 24 лютого. Вночі диверсійні війська Росії дісталися Києва. За словами президента, головною метою ворога є він та його родина, яка не покидала територію України через вторгнення Росії.

Вранці у столиці знову завили сирени. у КМДА наголосили, що це не навчальна тривога, а повітряна загроза.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)