Завантажити ще

Поліція відправить до зони ООС додаткові загони силовиків

Поліція відправить до зони ООС додаткові загони силовиків
Фото: кадр з youtube.com/watch?v=tFGqp5Arx88

Найближчим часом поліція направить до зони ООС додаткові загони силовиків. Рішення ухвалено на тлі загострення ситуації на сході України, повідомив заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич під час брифінгу.

- Щодо подій на сході. У нас поліцейські також у посиленому варіанті несуть службу. Частина поліцейських входить у сили та засоби Операції об'єднаних сил. Прийняте рішення керівництвом Національної поліції посилитись додатковими силами, - зазначив Фацевич.

Він пообіцяв, що інформація про кількість та засоби, які будуть направлені на схід, нададуть пізніше. Фацевич уточнив, що допоряди будуть відправлені на Донбас до кінця тижня.

Заступник голови Нацполіції також повідомив, що починаючи з 23 лютого поліція розпочинає перевірку об'єктів критичної інфраструктури в Україні. При цьому понад 100 таких об'єктів буде взято правоохоронцями під охорону. Фацевич додав, що це пов'язано з тим, що Україну найближчим часом буде експериментально відключено від енергосистем Білорусі та Російської Федерації.

- Нацполіція буде готова у разі диверсійних чи будь-яких інших атак на ці об'єкти. Тому що Україна буде ізольована від інших систем забезпечення з інших держав, зокрема, країни-агресора, - сказав Фацевич.

Він уточнив, що понад 600 поліцейських забезпечуватимуть охорону об'єктів критичної інфраструктури. І додав, що поки  охорона надаватиметься тимчасово.

Українську енергосистему буде відключено від Росії та Білорусі в тестовому режимі вже наступного тижня, а такий ізольований режим триватиме з 24 до 26 лютого.

Новини по темі: ООС (АТО) поліція