Завантажити ще

Віктор Ющенко у день народження заявив, що не поїде з України на тлі російської загрози: Мій вибір зроблено

Віктор Ющенко у день народження заявив, що не поїде з України на тлі російської загрози: Мій вибір зроблено
Фото: facebook.com/president.ukraine

Третій президент України Віктор Ющенко у день, коли йому виповнилося 68 років, озвався до співвітчизників зі зверненням. Він заявив, що не збирається залишати країну в умовах загрози російського вторгнення, і закликав українців йти вперед, щоб "наші діти, онуки та правнуки не розпочинали все спочатку". Про це 23 лютого Ющенко написав на своїй сторінці у фейсбуці.

- Дорогі співвітчизники, суттю мого життя є Україна. Суттю мого життя є свобода. Свобода схожа на сонце – помічаєш, коли втрачаєш, коли її немає. Я хочу назавжди зберегти нам свободу, назавжди зберегти для нас державу! - наголосив Ющенко.

Він додав, що обирає вільну, сильну та справедливу Україну.

- У ці складні для України дні перед наростаючою агресією РФ хочу запевнити Вас - я і моя сім'я залишаємося в Україні! Мій вибір зроблено. Ми повинні йти вперед, не можемо зупинятися, щоб наші діти, онуки та правнуки не розпочинали все спочатку. Ми зможемо, і Україна – переможе!

Дочка Ющенка, Віталіна, в інстаграмі написала, що поділяє позицію батька.

- Я, мої діти, моя сім'я, ми всі перебуваємо в Києві, - підтвердила вона.

Під постом Віктора Андрійовича його вже привітали заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован, міністр реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук, співачка та телеведуча Анжеліка Рудницька, Микола Маломуж (керівник української розвідки часів президентства Ющенка) та інші відомі українці.

Віктор Андрійович Ющенко – третій президент України (2005-2010). У 1999–2001 роках прем'єр-міністр України, у 1993–1999 роках голова Нацбанку України.