Завантажити ще

В "Слузі народу" повідомили, що Трубіцин вже не член партії

В

Депутат Київради Владислав Трубіцин, якому раніше НАБУ повідомило про підозру, призупинив своє членство у патрії “Слуга народу” на період слідства.

Про це повідомила голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк 22 лютого у своєму телеграм-каналі.

“Сьогодні я отримала його заяву, з якої стало відомо, що на період проведення досудового слідства та винесення судового рішення по справі Трубіцин припиняє членство у партії. Згідно з статутом нашої партії, всі члени мають право у будь-який час припинити своє членство в політсилі, навіть не зазначаючи підстав. Тому ми відпустили Трубіцина”, - прокоментувала  Олена Шуляк.

Раніше голова партії "Слуга народу" видала розпорядження щодо скликання позачергової конференції київської міської організації партії для розгляду цього  інциденту.

Нагадаємо, 9 лютого детективи Національного антикорупційного бюро України викрили депутата Київради, і ще п'ятьох осіб (помічника депутата, виконувача обов'язків директора комунального підприємства, заступника директора комунального підприємства, заступника директора комунального підприємства та наближену до депутата особу) на одержанні неправомірної вигоди розміром 1,26 млн грн за можливе сприяння в організації роздрібної торгівлі в столиці. НАБУ повідомило про підозру. Дії всіх шістьох підозрюваних кваліфіковані за ч.4 ст. 368 ("Підкуп особи, яка надає публічні послуги") Кримінального кодексу України.

Новини по темі: Слуга народу НАБУ слідство