6 грудня
Завантажити ще

Рєзніков відреагував на рішення РФ про визнання т.зв. "Л/ДНР" рядком з "Pink Floyd"

Рєзніков відреагував на рішення РФ про визнання т.зв.
Фото: facebook.com\reznikovoleksii

Міністр оборони України Олексій Резніков відреагував на визнання Росією "ЛДНР". За його словами, Кремль у такий спосіб визнав свою агресію проти України. Про це повідомляється на сторінці міністра у твіттері 22 лютого.

За його словами, Кремль не визнав самопроголошені "ДНР/ЛНР", він визнав власну агресію проти України.

- Ми зберігаємо впевненість та спокій. Ми готові та здатні захистити себе та свій суверенітет. Світ не може мовчати. Санкції? Ще одна цегла у стіні? Нова Берлінська стіна? - написав він.

Своє повідомлення Резніков опублікував англійською, використавши при цьому назву одного з найвідоміших хітів групи "Pink Floyd" – "Another brick in the wall". Класичне трактування меседжу цієї пісні - будь-яка трагедія, несправедливість або образа можуть бути лише «черговою цеглою» у вже й без того існуючій стіні. Але в кінці стіна валиться.

Про визнання Росією незалежності так званих "ДНР" та "ЛНР" Путін оголосив 21 лютого. Він підписав відповідний указ, за одним разом уклавши  з "главами" так званих "республік" Пушиліним та Пасічником договір про дружбу та взаємодопомогу, у тому числі військову. У ніч проти 22 лютого колони техніки російської армії вже увійшли на Донбас офіційно.

Ряд країн засудили рішення Путіна і пригрозили санкціями, а, наприклад, Нікарагуа та Сирія висловили готовність визнати т.зв. "ЛДНР". Президент Володимир Зеленський терміново скликав засідання РНБО. Після Ради безпеки, рішення якої не оголошувалися, глава держави заявив, що українці - на своїй землі, нікого не бояться і нікому нічого не віддадуть.