Завантажити ще

Російські ЗМІ повідомили, що у Донецьку під обстріл потрапили дві школи

Російські ЗМІ повідомили, що у Донецьку під обстріл потрапили дві школи
Фото: iz.ru

Представники так званої «ДНР» у своїх телеграм-каналах вранці 21 лютого повідомили про обстріл Донецька. За їхніми даними, внаслідок вогню, нібито відкритого українськими військовими, пошкоджено дві школи, пишуть російські "Известия".

Запевняється, що у 105-й школі у Петрівському районі пошкоджено фасад та вікна, у 56-й у Київському районі – вікна. Постраждалих немає.

У штабі ООС станом на 09:44 жодної реакції на цю інформацію немає.

Водночас українські військові повідомили, що протягом 20 лютого противник 80 разів відкривав вогонь. При цьому у 72 випадках використовувалося заборонене Мінськими домовленостями озброєння. Також внаслідок обстрілу супротивника було знищено автомобіль української сторони спільного центру координації та контролю припинення вогню.

- Окупанти продовжують відкривати вогонь із населених пунктів, прикриваючись людьми як живим щитом. Українські військові не відкривають вогонь у відповідь по об'єктах соцінфраструктури і дотримуються норм міжнародного права, - зазначив начальник прес-служби ООС Павло Ковальчук.

Він додав, що станом на 9-у ранку зафіксовано 8 обстрілів з боку противника. Всі - із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок обстрілу поранено українського військового. Стан його здоров'я задовільний.

Новини по темі: ООС (АТО) ДНР новини