23 травня
Завантажити ще

У Міноборони Білорусі заявили, що продовжують спільні навчання з Росією

У Міноборони Білорусі заявили, що продовжують спільні навчання з Росією
Фото: ua.news

Росія та Білорусь вирішили продовжити спільні військові навчання поблизу українських кордонів через загострення ситуації на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Білорусі.

- У зв'язку з наростанням військової активності біля зовнішніх кордонів Союзної держави та загостренням ситуації на Донбасі, президентами Республіки Білорусь та Російської Федерації ухвалено рішення перевірку сил реагування Союзної держави продовжити, - заявив міністр оборони Білорусі Віктор Хренін.

За його словами, метою навчань є забезпечення деескалації "військових приготувань недоброзичливців" поблизу кордонів Союзної держави.

- У ході навчань буде ретельно опрацьовано етапи оборони Союзної держави, які не були охоплені з таким ступенем деталізації навчальними питаннями попереднього періоду перевірки, - наголосив глава білоруського Міноборони.

Спільні навчання Білорусі та РФ розпочалися 10 лютого і мають бути завершені 20 лютого. За даними російської сторони, навчання проходять на п'яти полігонах, розташованих переважно на заході та південному заході Білорусі та на майданчиках чотирьох аеродромів країни. Усі перелічені райони розташовані поблизу кордонів з Україною.