Завантажити ще

Київську ГЕС взяли під посилену охорону

Київську ГЕС взяли під посилену охорону
Фото: ngu.gov.ua

Національна гвардія посилила охорону Київської гідроелектростанції. Тепер на прилеглій території патрулюють військовослужбовці, які перевіряють автомобілі та документи у громадян. Про це повідомляється на сайті Нацгвардії.

– Основним завданням правоохоронців є забезпечення надійного захисту об'єкта, а також запобігання несанкціонованим проникненням диверсійних груп противника з метою проведення провокацій для дестабілізації обстановки як у регіоні, так і в державі, – зазначено у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, охорону на Київській ГЕС забезпечують бійці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка. Також задіяні бійці із бойовим досвідом у районі проведення ООС на Донбасі.

Раніше на посилений режим роботи було переведено особовий склад Нацполіції - поки що на термін з 14 по 19 лютого 2022 року керівництво поліції може продовжити термін такого режиму. На практиці це означає збільшення кількості патрулів, які забезпечують публічну безпеку та порядок на вулицях. Також під охорону взято важливі об'єкти критичної інфраструктури та органи самоврядування.