27 вересня
Завантажити ще

Монтян виступила перед Радбезом ООН: звинуватила Захід у спробі спровокувати війну в Україні

Монтян виступила перед Радбезом ООН: звинуватила Захід у спробі спровокувати війну в Україні
Фото: facebook.com/tetiana.montian.7

На засіданні Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй виступила свідком українська правозахисниця Тетяна Монтян, яка звинуватила Захід у спробах "спровокувати війну з Росією на території України". Про це повідомляє " Главком ".

- Інших цілей у Заходу немає, лише організувати цю війну. Якби це було не так, Захід давно змусив би Україну виконувати Мінські угоди, – заявила Монтян.

Також Монтян сказала, що неодноразово відвідувала окуповані території Донбасу та нібито була свідком того, як Україна нібито "вбиває мирне населення Донбасу". За її словами, "жертвами" були діти, люди похилого віку та люди з інвалідністю.

Під час виступу правозахисниця закликала "колективний Захід" припинити "повторювати тезу про їхню безальтернативність" або змусити українську сторону виконувати Мінські угоди.

Державна дума Росії проголосувала за те, щоб направити звернення до президента РФ Володимира Путіна з проханням визнати окуповані райони України як "незалежні держави". У зв'язку з цим Україна звернулася до ООН із проханням винести це питання на розгляд Ради безпеки ООН.