30 сiчня
Завантажити ще

Впійманого на хабарі нардепа Кузьміних доставлять до суду примусово

Впійманого на хабарі нардепа Кузьміних доставлять до суду примусово
Фото: facebook.com/profile.php?id=100008970905880

Вищий антикорупційний суд ухвалив рішення щодо примусового приводу народного депутата Сергія Кузьміних на засідання для обрання йому запобіжного заходу. Про це повідомляє " Українська правда ".

- На засіданні у четвер адвокат Лариса Криворучко повідомила, що її підопічний перебуває на лікуванні та з'явитися до суду не може. Прокурор заперечив, що сторона захисту не надала вагомих доказів відсутності Кузьміних, зазначає видання.

Згідно з рішенням суду, якщо Кузьміних не прийде сам на засідання 24 лютого, то правоохоронці мають забезпечити його присутність.

Це було п'яте засідання ВАКС щодо обрання запобіжного заходу нардепу. 8 лютого Кузьміних з'явився до суду, але без паспорта – йому дозволили вирушити до Житомира, де він забув документ. Також не мали успіху й інші засідання ВАКС.

Сергія Кузьміних підозрюють у корупції – 28 січня НАБУ викрило його на отриманні хабара в 558 тисяч гривень. За даними слідства, парламентар отримав гроші за сприяння в укладанні контрактів між приватними компаніями та лікарнею у Житомирській області. 31 січня генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала підозру Кузьміних, а 7 лютого НАБУ оголосило його у розшук.