Завантажити ще

Колишня "слуга народу" Буймістер та депутат від "ЄС" Гончаренко створюють нове міжфракційне об'єднання

Колишня
Фото: t.me/vestiukr

Виключена із фракції "Слуга народу" депутат Людмила Буймістер та народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко оголосили про створення міжфракційного об'єднання "Євроатлантична Україна". Про це повідомляє телеграм-канал Vesti.

- Сьогодні ми спостерігаємо вже не перший місяць найбільшу ескалацію навколо України та найбільшу ескалацію конфлікту з Російською Федерацією. У цій ситуації нашою запорукою перемоги є єдність. Насамперед єдність з нашими європейськими партнерами та з країнами-членами НАТО. Наразі саме на українському парламенті лежить історична місія з порятунку країни. Тому сьогодні ми зареєстрували нове міжфракційне об'єднання "Євроатлантична Україна", - заявила Буймістер.

За її словами, одним із ключових завдань для членів об'єднання стане контроль над виконанням реформ та допомога у захисті держави у співдружності із західними партнерами.

- Це об'єднання стежитиме щодня за виконанням річних планів роботи та виконанням планів реформ, які необхідні для просування нашої держави до безпеки, до створення гідних умов для бізнесу та для всіх громадян, для взаємного захисту наших кордонів разом із нашими західними партнерами, - наголосила нардеп..

Нардеп Людмила Буймістер стала єдиною із фракції «Слуга народу», яка проголосувала проти президентського закону про олігархів у другому читанні на засіданні Ради 23 вересня 2021 року. У жовтні 2021 року на засіданні фракції "Слуга народу" однопартійці зібрали необхідні голоси для виключення Буймістер зі своїх лав. Сама нардеп заявила, що основною причиною її виключення послужило її активне спілкування з журналістами та "ходіння по телеканалах".