Завантажити ще

Концерт Шуфутинського у Києві під загрозою зриву: прикордонники заявили, що не пустять артиста до України

Концерт Шуфутинського у Києві під загрозою зриву: прикордонники заявили, що не пустять артиста до України
Фото: КУДРЯВІВ БОРИС

Російський співак Михайло Шуфутинський отримає заборону на в'їзд до Україну через відвідування окупованого Криму. У зв'язку з цим артист не зможе виступити у Києві з концертами. Про це пише "Укрінформ".

- У нас наразі достатньо підстав вважати, що він неодноразово був у Криму, на тимчасово окупованій території, і при спробі його в'їзду до України, оскільки ми також бачимо, що на березень анонсується його виступ в Україні, обов'язково проведуть усі необхідні заходи прямо у пункті пропуску, - заявив речник Держприкордонслужби Сергій Демченко.

За його словами, якщо співак таки спробує перетнути кордон України, прикордонники мають достатньо підстав, щоб заборонити йому в'їзд до країни.

- Якщо він з'явиться для перетину кордону, і оскільки є певні підтвердження того, що він міг бути на окупованій території, ми маємо підстави заборонити йому в'їзд до України, - наголосив він.

Про те, що російський співак Михайло Шуфутинський зібрався приїхати навесні до України, стало відомо ще у листопаді 2021 року. Тоді у Києві анонсували виступ шансоньє у міжнародний жіночий день – 8 березня 2022 року. Концерт запланований у столичному Палаці спорту під назвою "За милих дам, або через 30 років".

У мережі розкритикували приїзд Шуфутинського до України, оскільки він неодноразово виступав у Криму, в'їжджаючи туди з території Росії. Активісти погрожували бойкотувати концерт чи влаштувати акції протесту.