Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Депутат Віталій Безгін: Партія Порошенка блокує розвиток територіальної оборони

Депутат Віталій Безгін: Партія Порошенка блокує розвиток територіальної оборони

Блокування партією Порошенка «Європейська солідарність» розвитку та посилення територіальної оборони на місцях є псевдопатріотизмом і максимальним політичним цинізмом. 

Про це з трибуни парламенту заявив народний депутат від «Слуги народу» Віталій Безгін.

Він розповів, що «Європейська солідарність» надіслала своїм місцевим організаціям офіційного листа з вимогою блокувати в місцевих радах будь-які ініціативи від «Слуги народу» щодо розвитку й посилення територіальної оборони. 

«У той час як голови обласних організацій «Слуги народу» протягом тижня проводять навчання та консультації з представниками територіальної оборони, працюють вздовж кордону з Біларуссю, адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом, партія Порошенка наполягає на тому, що наші ініціативи мають блокуватися, а підтримувати треба виключно ініціативи, підписані партією Порошенка», – пояснив Віталій Безгін. 

Він також нагадав, що «Слуга народу» ініціювала позачергові засідання обласних рад із метою виділення фінансування на розвиток та посилення тероборони, створення штабів для координації діяльності фракцій партії в місцевих радах, налагодження зв’язку з керівниками зон і районів тероборони, забезпечення роботи кол-центрів партії, роз’яснення інформації щодо організації ТрО. 

«Паралельно колеги, які заявляють про єдність, блокують наші ініціативи з розвитку тероборони! Це відверто антидержавницька позиція людей, яких хвилює виключно власний піар», – зазначив депутат.