26 червня
Завантажити ще

Ще три країни закликали своїх громадян терміново покинути Україну

Ще три країни закликали своїх громадян терміново покинути Україну
Фото: REUTERS

Фінляндія, Чорногорія та Північна Македонія приєдналися до переліку країн, які радять своїм громадянам негайно покинути Україну через ситуацію із безпекою. Про це повідомляється на урядових сайтах відомств.

Так, у посольстві Фінляндії заявили, що закликають «негайно залишити країну у зв'язку з подальшою напруженою і непередбачуваною ситуацією в галузі безпеки в Україні».

- Всім громадянам Північної Македонії, які планують відвідати Україну в майбутній період, рекомендується утриматися від поїздок до країни і, крім того, якщо дозволяють обставини, усім громадянам Північної Македонії, які зараз перебувають в Україні, рекомендується якнайшвидше покинути країну, - йдеться мова на сайті МЗС Північної Македонії.

У МЗС Чорногорії у свою чергу «у зв'язку зі зростанням напруженості та непередбачуваною ситуацією з безпекою» поінформували громадян Чорногорії, які проживають в Україні, «розглянути можливість тимчасового виїзду з території цієї країни».

Напередодні з подібним закликом виступили у Новій Зеландії та Австралії. Заяви країн прозвучали на тлі публікацій у низці ЗМІ про можливий наступ Росії на Україну вже наступного тижня. Журналісти зазначають, що атака відбудеться до 20 лютого і, швидше за все, це буде 15-го числа.