Завантажити ще

Депутату Київради Трубіцину повідомили про підозру – підписано генпрокурором

Депутату Київради Трубіцину повідомили про підозру – підписано генпрокурором
Фото: facebook.com/vladislav.trubitsyn

Депутату Київради від “Слуги народу” Владиславу Трубіцину повідомлено про підозру. Про це ввечері у четвер повідомили у НАБУ та САП.

- 10 лютого 2022 року чинному депутату Київської міської ради (голові однієї з постійних комісій Київради), якого НАБУ та САП викрили на отриманні 1,39 млн грн неправомірної вигоди, повідомили про підозру. Повідомлення про підозру підписано Генеральним прокурором. Також про підозру повідомлено й решту осіб, викритих 9 лютого 2022 року «на гарячому», - йдеться на сайті антикорупційного бюро.

У НАБУ зазначили, що слідство документувало “злочинну діяльність учасників схеми” майже рік, детективи НАБУ зафіксували переговори щодо передачі грошей “двома траншами”. Депутата та ще п'ятьох осіб затримали після отримання другої частини у розмірі 1,26 млн грн (за даними ЗМІ, гроші отримував помічник Трубіцина та їх планували поділити). Тепер депутату та ще п'яти фігурантам справи мають обрати запобіжний захід.

На пресконференції за підсумками роботи НАБУ в.о. керівника САП Максим Грищук повідомив, що ніч політик провів в ізоляторі тимчасового утримання (ІТТ). Директор НАБУ Артем Ситник спростував інформацію ЗМІ, що Владислав Трубіцин втік від детективів під час затримання. За його словами, спочатку одного з людей затримали на гарячому, і тільки після цього можна було затримувати решту учасників припусканої схеми.

За версією НАБУ, Трубіцин, його помічник та наближена до депутата особа, в.о. директора комунального підприємства, а також два заступники директора комунального підприємства отримували від підприємців гроші за розміщення точок сезонної пересувної торгівлі. Хоча право на таке розміщення надається за результатами відкритих торгів, потенційні учасники інформували, що перемогу можна отримати за винагороду. Організатором торгів було комунальне підприємство, на яке депутат має вплив, оскільки очолює комісію з благоустрою столиці.