26 червня
Завантажити ще

Фінський депутат виправдався за пост у твіттері: пропонував Макрону оголосити, що Україна "ніколи не вступить до НАТО"

Фінський депутат виправдався за пост у  твіттері: пропонував Макрону оголосити, що Україна
Фото: Silja Viitala / Yle

Голова комітету із закордонних справ парламенту Фінляндії Міка Ніікко визнав, що його пост в твіттері про необхідність прямо сказати, що Україна ніколи не вступить до НАТО, виявився "невдалим формулюванням". Про це пише " Yle ".

- Я не обдумав своє повідомлення у твіттері. Я не хотів коментувати, чи може Україна подавати заяву на членство в НАТО. Київ, звичайно, має повне право самостійно приймати рішення в галузі політики безпеки, - пояснив Ніікко своє висловлювання.

Як пише видання, фінський депутат опублікував твіт, у якому запропонував президенту Франції Еммануелю Макрону або "комусь ще" виступити публічно та сказати, що Україна ніколи не вступить до НАТО.

Ця заява викликала шквал критики, оскільки вона суперечить офіційній зовнішньополітичній стратегії Фінляндії, яка свідчить, що будь-яка держава має право самостійно приймати рішення у сфері зовнішньої політики.

Пізніше Ніікко вилучив свій пост у твіттері та виправив своє висловлювання. Він пояснив, що вважає перспективу вступу України до Альянсу нереалістичною.

Новини по темі: НАТО Фінляндія