Завантажити ще

Депутата Сергія Кузьміних затримали після оголошення у розшук за підозрою у хабарництві

Депутата Сергія Кузьміних затримали після оголошення у розшук за підозрою у хабарництві

Народного депутата Сергія Кузьміних затримано 7 лютого НАБУ та САП за підозрою в отриманні 558 тисяч грн неправомірної вигоди.

"Щойно НАБУ та САП затримали чинного нардепа за підозрою в отриманні 558 тис. грн неправомірної вигоди. Він був у розшуку у зв'язку з переховуванням від правоохоронців. Депутатові буде вручено клопотання про обрання запобіжного заходу", - сказано у повідомленні в телеграм-каналі НАБУ.

Ім'я народного депутата не вказується, проте з інформації випливає, що йдеться саме про Кузьміних.

У свою чергу у САП повідомили, що судове засідання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу призначено на 15:00 7 лютого 2022 року.

2 лютого Кузьміних попросив тимчасово виключити його з фракції "Слуга народу", поки триває провадження у справі про хабар. 3 лютого НАБУ оголосило депутата у розшук.

ІСТОРІЯ ПИТАННЯ

28 січня в НАБУ заявили, що чинного народного депутата (йдеться про Кузьміних ) викрили на гарячому під час отримання неправомірної вигоди у 558 тисяч гривень. За даними слідства, парламентарій отримав гроші за сприяння у укладанні контрактів між приватними компаніями та лікарнею у Житомирській області.

Сергія Кузьміних не затримали через депутатський імунітет. 31 січня Генпрокурор Ірина Венедиктова підписала підозру Кузьміних. Статус підозрюваного зобов'язує прибувати до слідчого, прокурора або до суду на першу вимогу.