30 вересня
Завантажити ще

В Офісі президента заперечують, що Єрмак зобов'язався у Парижі розглянути пропозиції ОРДЛО

В Офісі президента заперечують, що Єрмак зобов'язався у Парижі розглянути пропозиції ОРДЛО
Фото: facebook.com/mpodolyak2

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на чутки, що Андрій Єрмак нібито взяв на себе зобов'язання під час зустрічі в "нормандському форматі" розглянути пропозиції ОРДЛО. Політик заявив, що інформація не відповідає дійсності.

- Андрій Єрмак та інші уповноважені представники України у відповідних переговорних форматах на 100% усвідомлюють певну неоднозначність корпусу Мінських документів у вигляді, як вони були узгоджені у 2014-2015 роках. У цьому контексті наголошуємо, що будь-яке поширення в українських ЗМІ пропагандистських вкидань від окупантів, а також ігнорування задекларованих українською стороною принципових підходів до Мінського процесу є елементом свідомої чи несвідомої колаборації з державою-агресором, - заявив Подоляк у коментарі "КП в Україні".

За його словами, жодних юридично значущих зобов'язань українських переговорників перед будь-якими представниками окупаційних структур, безумовно, немає і бути не може.

- Безперечно, немає і не може бути жодних юридично значущих зобов'язань українських переговорників перед будь-якими представниками окупаційних структур. З очевидної причини – немає таких «представників» у юридичному сенсі, – наголосив він.

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що так звані "представники" ОРДЛО Наталія Ніконорова та Владислав Дейнього звернулися до спецпредставника чинного голови ОБСЄ в Україні та до ТКГ послу Мікко Кіннунена з листом, у якому стверджують, що Україна нібито зобов'язалася відреагувати на "пропозиції" ОРД щодо врегулювання ситуації на сході України. За їхніми словами, такі зобов'язання на себе нібито взяв голова Офісу президента Андрій Єрмак у ході зустрічі радників лідерів країн " нормандської четвірки ", яка відбулася в Парижі 26 січня.