29 вересня
Завантажити ще

Андрій Єрмак захворів на коронавірус: Вкрай невчасно

Андрій Єрмак захворів на коронавірус: Вкрай невчасно
Фото: President.gov.ua

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Про це він повідомив у Facebook.

"Коронавірус все ще дуже підступний. Сьогодні одержав позитивний тест. Вкрай невчасно, але продовжую працювати не зупиняючись. Наступний тиждень буде дуже важливим, тому зроблю все можливе і пройду максимально інтенсивне лікування, щоб швидше стати на ноги. Здоров'я всім. Бережіть себе та близьких!" – написав голова ОП на своїй сторінці.

Андрій Єрмак вже хворів на коронавірус у листопаді 2020 року одночасно з президентом Володимиром Зеленським. Тоді ще не було вакцин від коронавірусу, і перших осіб про всяк випадок відправили на лікування до лікарні "Феофанія" у Києві. Для глави держави обладнали спеціальний кабінет, де він міг проводити наради.

26 січня 2022 року Андрій Єрмак їздив до Парижа на зустріч радників лідерів країн Нормандської четвірки. Сьогодні, 3 лютого, президент Володимир Зеленський приймає у Маріїнському палаці у Києві президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана.