Завантажити ще

TIME поставив на обкладинку українського військовослужбовця та опублікував фото доньки Віктора Медведчука

TIME поставив на обкладинку українського військовослужбовця та опублікував фото доньки Віктора Медведчука
Фото: Гійом Біне—MYOP/facebook.com/time

Американський щотижневий журнал TIME поставив на нову обкладинку українського військовослужбовця на Донеччині. Проте у головній статті номера під назвою “Нерозказана історія української кризи” загострення ситуації на кордоні України та Росії пояснюється особистими стосунками Володимира Путіна та Віктора Медведчука.

Автор статті Саймон Шустер почав її зі слів: "Справжні війни іноді починаються через дрібні образи". Кореспондент журналу в Москві та Києві написав, що перше стягування російських військових до кордону України сталося після того, як у лютому 2021 року РНБО наклала санкції на Віктора Медведчука. Зазначено, що їх застосували за кілька днів після інавгурації президента США Джо Байдена.

"Перші натяки на відповідь Путіна з'явилися менш ніж через два дні, о 7-й годині ранку 21 лютого. У маловідомій заяві міністерство оборони Росії оголосило про перекидання 3000 десантників до кордону з Україною для «великомасштабних навчань»... Ці солдати були першими у нарощуванні збройних сил, яке з того часу зросло до більш ніж 100 000 російських військовослужбовців", - заявив журналіст.

Guillaume Binet-MYOP/facebook.com/time

Guillaume Binet-MYOP/facebook.com/time

Для статті сфотографували нардепа "ОПЗЖ" Олега Волошина, який наприкінці січня потрапив під санкції США. Знімок зробили у його київському офісі. Також усередині статті є фотографія Віктора Медведчука із дочкою Дар'єю, хрещеницею Володимира Путіна. Вона надана самим політиком. Один із соратників Медведчука розповів журналістові, що Дар'я залишається у Києві “в оточенні приватних охоронців”.

"Протягом 21-го року перебування при владі Путін бачив в Україні братню націю, пов'язану з Росією узами віри, сім'ї, політики та тисячолітньої спільної історії. Він провів останні сім років, використовуючи всі наявні інструменти, включаючи примус і відкрите вторгнення, щоб зберегти ці зв'язки, оскільки український народ все більше повертається до Заходу. Якщо не брати до уваги війну, один із найкращих способів впливу Путіна на Україну — через Медведчука та його політичну партію. Тому не дивно, що військове протистояння Росії із Заходом загострилося одночасно з репресіями проти його друга", - пише Саймон Шустер.

Включення США у питання щодо України журналіст пояснив тим, що раніше Вашингтон був зосереджений на протистоянні з Китаєм.

Courtesy of Viktor Medvedchuk/time.com

Courtesy of Viktor Medvedchuk/time.com