Завантажити ще

Кіра Рудик прийшла на допит до ДБР у червоному пальті від німецького модного дому

Кіра Рудик прийшла на допит до ДБР у червоному пальті від німецького модного дому
Фото: facebook.com/kira.rudik

У четвер, третього лютого, лідер партії «Голос» прибула на допит до ДБР як свідок. Політик прийшла до відомства у червоному пальті від німецького модного будинку Jil Sander. Перед тим як зайти на допит, Кіра Рудик дала коментар журналістам, яких виявилося не так вже й багато – на відео видніються чотири мікрофони: телеканалів «Україна 24», «Еспресо», «П'ятий канал» та «Прямий».

– Сьогодні я йду на допит до ДБР у справі діяльності партії «Голос» на початку 2020 року. Цю справу відкрили наприкінці 2021-го за інформацією з відкритих джерел. Це за даними ДБР. Сьогодні ми дізнаємося більш детально, що малося на увазі, - розповіла Кіра Рудик.

За словами політика, справа, яка відкривалася у 2020 році, стосувалася господарської діяльності партії «Голос» і була закрита через відсутність доказів. Вона пов'язала відкриття справи та виклик на допит із опозиційною діяльністю та підтримкою п'ятого президента України Петра Порошенка. А також зазначила, що її адвокати мають кілька запитань до слідчих.

- Насамперед ми дізнаватимемося у слідчого деталі справи. Перше питання – про те, що коли є питання щодо використання державних коштів, то справу має вести НАБУ. Друге стосується того, чому справу було закрито наприкінці 20-го року і наразі знов відкрито. Не думаю, що це збіг. Сьогоднішній допит – це зокрема можливість дізнатися про деталі, яка загалом претензія і що хочуть з'ясувати, - пояснила голова партії «Голос».

Кіра Рудик пройшла до Верховної Ради як третій номер у списку “Голосу”. 2020 року вона змінила Святослава Вакарчука на посаді лідера партії. 17 та 19 січня 2022 року Рудик з'являлася на акціях прихильників Петра Порошенка у Києві, у дні засідань суду щодо обрання п'ятому президентові запобіжного заходу у “вугільній справі”.

Модний будинок Jil Sande заснований німецьким модельєром Жіль Зандер. Основний стиль лейбла - мінімалізм і якісне виконання в кожній деталі.

Кіра Рудик прийшла на допит у ГБР. Фото: t.me/pavlovskynews

Кіра Рудик прийшла на допит у ГБР. Фото: t.me/pavlovskynews

Новини по темі: ДБР партія "Голос"