Завантажити ще

Порошенко привітав дружину із ювілеєм віршами, а потім ще й квітами

Порошенко привітав дружину із ювілеєм віршами, а потім ще й квітами
Фото: facebook.com/petroporoshenko

Колишня перша леді Марина Порошенко святкує ювілей – дружині п'ятого президента 1 лютого виповнилося 60 років. Петро Порошенко  зранку на своїй сторінці у фейсбуці присвятив дружині вірші.

«Дотліває холод мій у ватрі,
Я один замріяний іду...
Ми тоді зустрілися в театрі,
На гальорці в третьому ряду.

І не вірю, що мені здалося,
Бо напевне знаю - так було:
То не скрипка кликала - волосся,
Що тобі спадало на чоло».

- Цей вірш Василя Симоненка дуже добре описує мої почуття, коли понад 37 років тому ми з тобою пішли на перше побачення на фільм «Ромео та Джульєтта». Вже тоді я зрозумів, ти кохання всього мого життя. Сьогодні, як і щодня, говорю тобі: гаряче люблю тебе. І це кохання міцніє з кожним днем. З днем народження, моя Марина, – привітав обраницю Петро Порошенко.

Проте, це був ще не фінал. Вдень п'ятий президент, на його власний вислів, "не втримався" і вирішив між робочими зустрічами заїхати в офіс до Марини з квітами та ще раз привітати кохану дружину з днем народження.

- Насправді, перший букет квітів та привітання від мене Марина отримала ще опівночі-в перші хвилини 1 лютого. Це наша багаторічна традиція. Моя люба, хочу подякувати тобі за кожен день вже майже 38 років нашого спільного життя. Кожен день наповнений щастям. І це щастя даруєш ти.
Ти дуже мудра, дуже розумна, дуже гарна, дуже жіночна. Ти даєш енергію рухатись уперед. Ти ніколи не сумніваєшся у нашій перемозі. І ти своєю любов'ю та мудрістю робиш наші дії на цьому шляху більш ефективними та сильними, – зізнався Петро Олексійович.

Порошенко від щирого серця побажав кожному українцю такого кохання, "як у нас з Мариною"

- Кожному побажати такої родини, як у нас із Мариною. Якщо у вас буде хоча б це - означає ви щасливі люди. Щиро бажаю цього! А чи вдасться знайти таку, як Марина? Мені пощастило! – резюмував Порошенко.