Завантажити ще

Нардеп Кузьміних спростував, що тричі не прийшов до НАБУ на допит: Ні від кого не тікаю

Нардеп Кузьміних спростував, що тричі не прийшов до НАБУ на допит: Ні від кого не тікаю
Фото: facebook.com/ze.zhytomyr67

Нардеп із "Слуги народу" Сергій Кузьміних спростував, що ігнорує повістки та не приходить на виклики до правоохоронних органів. Свою версію 39-річний парламентар із Житомира озвучив у коментарі Телеграм-каналу Pavlovsky NEWS.

- По-перше, я прибуваю. По-друге, якщо ви додзвонилися до мене, то можна зі мною зв'язатися. Я ні від кого не тікаю, – заявив Кузьміних.

У той же час народний депутат не став уточнювати, чи перебуває в медичній установі.

1 лютого в НАБУ заявили, що народний депутат, якого запідозрили в корупції, проігнорував три повістки про виклик - на 29 та 31 січня, а також 1 лютого.

- 31 січня 2022 року особа, яка представилася захисником нардепа, повідомила телефоном слідству, що депутат перебуває у закладі охорони здоров'я і на виклик не прибуде, - повідомили в бюро.

У НАБУ зазначили, що причини неприбуття має повідомляти особисто підозрюваний. Лікування є поважною причиною лише у тому випадку, якщо людина не може тимчасово залишити лікарню. Сам факт перебування у закладі охорони здоров'я не є поважною причиною.

У бюро повідомили, що підписане напередодні Генпрокурором повідомлення про підозру направили за місцем роботи Кузьміних до Верховної Ради та за відомими слідчим місцями проживання і реєстрації нардепа.

Довідка

28 січня в НАБУ заявили, що чинного народного депутата викрили на гарячому при отриманні неправомірної вигоди в 558 тисяч гривень. За даними слідства, парламентарій отримав їх за сприяння у укладанні контрактів між приватними компаніями та лікарнею у Житомирській області. Сергія Кузьміних не затримали через депутатський імунітет. 31 січня Генпрокурор Ірина Венедиктова підписала підозру Кузьміних. Статус підозрюваного зобов'язує прибувати до слідчого, прокурора або до суду на першу вимогу.

Сергій Кузьміних потрапив до Верховної Ради дев'ятого скликання, вигравши вибори в окрузі №67 Житомирської області як представник партії "Слуга народу". Він голова парламентського підкомітету з питань фармації та фармацевтичної діяльності.