4 жовтня
Завантажити ще

Петро Порошенко під ДБР заявив, що не збирається співпрацювати зі слідством

Петро Порошенко під ДБР заявив, що не збирається співпрацювати зі слідством
Фото: ВАЛЕНТИН ОГІРЕНКО/REUTERS

П'ятий президент України, народний депутат України Петро Порошенко прийшов на допит до ДБР у призначений час. Однак перед тим як зайти до будівлі, він заявив, що не має наміру співпрацювати зі слідством

– Це все шоу. Щоб відвернути увагу від подій у країні... Я точно не маю наміру брати участь у цьому шоу. Я не даватиму жодних показань, тому що це дуже схоже на те, щоб когось закликали співпрацювати з НКВС... Я зараз заходжу до будівлі ДБР і чітко кажу, що не співпрацюватиму жодним чином, - підкреслив Порошенко.

Порошенко заявив, що жодних показань не даватиме. Фото: кадр з youtube.com/watch?v=IgSn1Z2rq6E

Порошенко заявив, що жодних показань не даватиме. Фото: кадр з youtube.com/watch?v=IgSn1Z2rq6E

ДБР попросило політика «припинити маніпулювати громадською думкою та нарешті почати виконувати рішення суду щодо обрання йому запобіжного заходу». Відповідне звернення було оприлюднено ДБР після того, як 24 січня Порошенко прибув до будівлі відомства, а за сім хвилин пішов, не дочекавшись слідчого. У прес-службі додали, що за ці хвилини команда Порошенка "встигла зняти відео, ніби його в ДБР ніхто не очікував, хоча адвокатам було точно відомо, що слідчий підійде до них за кілька хвилин".

20 грудня 2021 року Петру Порошенку повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 258-3 ("Сприяння діяльності терористичної організації") КК України.

19 грудня Печерський райсуд Києва обрав політику запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. 28 січня Київський апеляційний суд переніс розгляд апеляції на 11 лютого. Причина – до суду не надійшли матеріали кримінальної справи. Адвокати Порошенка запевнили, що були готові до розгляду апеляцій у п'ятницю, а перенесення слухання пов'язане із тиском на Офіс генпрокурора.

Новини по темі: допит Петро Порошенко ДБР