Завантажити ще

Україна провела артилерійські навчання поблизу Криму

Україна провела артилерійські навчання поблизу Криму
Фото: facebook.com/JointForcesCommandAFU.

Українські військові заявили, що провели тактико-спеціальні навчання артилерійських підрозділів гаубиць "Мста-Б" у Херсонській області. Навчання пройшли неподалік адміністративного кордону з тимчасово анексованою територією Кримського півострова. У Фейсбуці Командування Об'єднаних сил ЗСУ оприлюднили відео.

Командувач ОЗ ЗСУ Сергій Наєв заявив, що навчання успішно пройшли на військовому полігоні.

- У ході тренувань командири взводів керують артилерійськими розрахунками на всіх етапах виконання бойового завдання, а саме в ході переміщення до району вогневих позицій, обладнання та підготовки позицій, наведення на цілі та залишення вогневих позицій, - поділився Наєв.

Легенда навчань така: безпілотник розвідував місцевість та помітив просування живої сили та броньованої техніки супротивника у бік позицій українських військових. Відстань до цілей – приблизно 20 км. У зв'язку із цим противника вирішили знищити гаубицями "Мста-Б".

- Обстріл умовного супротивника коригувався за допомогою операторів безпілотних літальних апаратів. На даний момент артилеристи вдосконалили і навички щодо розрахунку координат цілей, - додав Наєв.

ДОВІДКА

Гаубиця — тип артилерійської зброї, призначеної переважно для навісної стрільби із закритих вогневих позицій, поза прямою видимістю мети