Завантажити ще

Про що говорив Зеленський з іноземними журналістами: Україна – не "Титанік", а капітани залишають корабель останніми

Про що говорив Зеленський з іноземними журналістами: Україна – не
Фото: REUTERS

Президент Володимир Зеленський провів у Києві зустріч із журналістами іноземних видань. Глава держави відповів на низку важливих питань, пов'язаних із загрозою вторгнення Росії в Україну. "КП в Україні" зібрала найяскравіші цитати українського лідера.

Про пропозицію зустрітися з Путіним у РФ: "Навіщо мене запрошувати до Сочі ? Щоб я на лижах покатався? Ну, давайте зустрінемося в Одесі, поплаваємо у морі".

Про евакуацію дипломатів: Це капітани дипломатії, представники власних країн. А ми знаємо, що капітани останніми покидають цей корабель. А Україна - не Титанік.

Про цинізм президента РФ: "Ти ж доросла людина, навіщо ти це говориш? Значить, тобі все одно, що загинула людина. Це цинізм хай левел".

Про скупчення російських сил біля кордонів України: "Велике скупчення військ - великі ризики. Навіщо ти це робиш? Залякувати? Що за мазохізм?".

Про можливе вторгнення Росії в Україну: "Я не керую країною, як у вашому фільмі "Не дивись вгору". Ми дивимося вгору і розуміємо, що відбувається, говоримо з нашими людьми. Але ми у цій ситуації вісім років. Але ми дивимося не тільки вгору, але й під ноги. Імовірність атаки є, вона нікуди не пішла.

Про обіцяні Заходом санкції: "Коли ти віч-на-віч з дуже непростою державою, то що таке санкції після? Як вони стосуються України? Навіщо нам санкції потім, якщо повномасштабна війна?".

Про паніку в іноземних ЗМІ: "Нехай журналісти з'їздять до Києва, у нас хіба танки вулицями їздять?"

Про країни НАТО: "І ви впевнені, що коли ці держави скажуть, що у нас тут війна з серйозною державою, ви впевнені, що їх захищатимуть? Ви впевнені, що за них помиратимуть люди?"