4 жовтня
Завантажити ще

ДБР прийшло з обшуками до нардепа Воронька. Звинувачують у підробці документів

ДБР прийшло з обшуками до нардепа Воронька. Звинувачують у підробці документів
Фото: dbr.gov.ua

Обшуки відбуваються у народного депутата Олега Воронька, який входить до складу міжфракційного об'єднання Дмитра Разумкова "Розумна політика". Про це повідомляється у телеграм-каналі самого Разумкова.

"Сьогодні до нашого колеги з МФО «Розумна політика» Олега Воронька приїхали працівники ДБР. Їхні звинувачення на його адресу притягнуті за вуха. Зараз я прямую до нього, інші народні депутати із МФО – теж", - написав Разумков.

У самому ДБР прізвища нардепа не повідомили. Зазначили лише, що слідчі дії проводять у рамках кримінального провадження за фактом підробки документів. Слідчі дії проходять за місцем проживання парламентаря і у пов'язаних із ним осіб.

"Під час судового розгляду в Печерському суді чинний народний депутат дав підроблені документи – протокол зборів з інформацією про нібито своє звільнення з посади директора, чим, можливо, ввів в оману суд", - пояснили у прес-службі.

Нацагентство із запобігання корупції склало на депутата протокол про скоєння адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого частиною 2 ст. 172-4 КУпАП ("Порушення обмежень сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності") щодо його входження до складу виконавчого органу одного із товариств.

Попередня кваліфікація кримінального провадження: "Підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут або використання підроблених документів, печаток, штампів" (ч. 4 ст. 358 КК України); "Службове підроблення" (ч. 1 ст. 366 КК України); "Введення в оману суду чи іншого уповноваженого органу" (ч. 2 ст. 384 КК України).

Обшуки у Воронькова. Фото: dbr.gov.ua

Обшуки у Воронькова. Фото: dbr.gov.ua

Новини по темі: ДБР обшук Дмитро Разумков