26 вересня
Завантажити ще

Андрій Єрмак прибув до Парижа на зустріч у "нормандському" форматі

Андрій Єрмак прибув до Парижа на зустріч у
Фото: President.gov.ua

Глава Офісу президент Андрій Єрмак прибув до столиці Франції, де відбудуться переговори у "нормандському форматі" на рівні політичних радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

"У межах геополітичного треку керівник Офісу президента України Андрій Єрмак та т.в.о. першого заступника глави делегації України у Тристоронній контактній групі народний депутат Андрій Костін візьмуть участь у зустрічі політичних радників лідерів країн "нормандського формату", - зазначено у повідомленні.

Також до Парижу прибула українська делегація на чолі з першим віце-прем'єр-міністром – міністром економіки Юлією Свириденко для обговорення співпраці країн.

"У рамках підготовки запланованого візиту до України президента Франції Еммануеля Макрона українська делегація за участю заступника керівника Офісу президента Ростислава Шурми та міністра інфраструктури Олександра Кубракова проведе низку зустрічей, зокрема з міністром економіки, фінансів та відновлення Франції Брюно Ле Мером з метою предметного обговорення та двостороннього економічного співробітництва", - наголосили у відомстві.

До складу "нормандської четвірки" входять представники чотирьох країн - України, Росії, Німеччини та Франції. Сторони ведуть переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Переговори на рівні лідерів країн "нормандської четвірки" востаннє відбулися у Парижі у грудні 2019 року. Тоді в них уперше брав участь президент Володимир Зеленський.