2 жовтня
Завантажити ще

ФОПам зроблять знижки на штрафи за невстановлення РРО у 2022 році

ФОПам зроблять знижки на штрафи за невстановлення РРО у 2022 році
Фото: facebook.com/d.getmancev

Верховна Рада частково погодилася піти на поступки протестувальникам ФОП. Їм зроблять знижки на штрафи за невстановлення РРО у 2022 році. Про це повідомив голова парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

"Ті ФОПи, які встановлять РРО/ПРРО до 1.03 протягом 2022 року, сплачують штрафи (у разі порушення) у розмірі 10% від встановлених у законі. Ті, хто не встановить, – на повну. РРО всі встановити повинні, ніяких відстрочок системи НЕ БУДЕ!", - написав він у своєму телеграм-каналі.

25 січня учасники руху SaveФОП намагалися прорватися до парламенту, та охорона Верховної Ради закрила центральний вхід. Народні депутати змогли вийти через запасні виходи. З ранку 26 січня мітингувальники зібралися під парламентом знову.

З 1 січня 2022 року платники єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять розрахунки готівкою, зобов'язані застосовувати у своїй діяльності реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО). За порушення використання касових апаратів передбачено штраф у розмірі 100% та 150% від вартості чеків.