Завантажити ще

Нардеп Артем Дмитрук вибачився за скандал у міськраді Одеси

Нардеп Артем Дмитрук вибачився за скандал у міськраді Одеси
Фото: facebook.com/dmytruk.a

Народний депутат Артем Дмитрук попросив вибачення у людей, які могли постраждати під час його сутички на засіданні земельної комісії. А також заявив, що призупиняє свою діяльність у міжфракційному об'єднанні «Розумна політика».

"Я розумію, що як депутат мав уникати фізичних методів вирішення конфлікту. Але, на жаль, мені довелося захищати права одеситів єдиним доступним способом! Як людина принципова і законослухняна, я чекаю чесного та об'єктивного розслідування інциденту. З цією метою я призупиняю свою діяльність у міжфракційному об'єднанні «Розумна політика», - написав Дмитрук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нардеп додав, що робить це «задля того, щоб не давати приводу нашим політичним опонентам використати ситуацію у своїх корисливих цілях». Дмитрук також написав, що чекатиме на рішення правоохоронних органів.

Що сталося

Вдень 25 січня Дмитрук увірвався на засідання земельної комісії в одеській міськраді. Він пробіг по столах, щоб «дістати» одного з учасників комісії. Як пояснив пізніше сам депутат, він із однодумцями "ледве дісталися до земельної комісії і зупинили свавілля". І повідомив, що під час комісії мали "вкотре займатися продажем землі та санаторіїв".

Новини по темі: скандал Розумна Сила