2 жовтня
Завантажити ще

Андрій Єрмак зустрівся із лідерами закордонних єврейських організацій

Андрій Єрмак зустрівся із лідерами закордонних єврейських організацій
Фото: President.gov.ua.

Глава офісу президента Андрій Єрмак напередодні Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту зустрівся з лідерами єврейських організацій іноземних держав. Єрмак звернув увагу на ситуацію з безпекою навколо України та важливість консолідованої позиції демократичної міжнародної спільноти для запобігання хвилі ескалації. Про це повідомили на сайті Офісу президента.

- Вдячний світовій єврейській громаді за підтримку. Весь світ чує ваш вагомий голос. Ми це дійсно цінуємо, – подякував Єрмаку.

На зустрічі вирішили продовжити регулярний діалог у цьому форматі. Єрмак повідомив, що Україна "приділяє особливу увагу вшануванню пам'яті жертв нацизму, підтримує заходи щодо вивчення історії Голокосту та активно сприяє міжнародним зусиллям для запобігання подібним трагедіям".

Глава Офісу президента подякував представникам єврейської спільноти за участь у спільних пам'ятних заходах до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру, що відбулися 6 листопада в Києві.

- Трагедія Бабиного Яру – одна з найглибших ран і один із найжахливіших злочинів проти людства. Україна у взаємодії зі світовою єврейською спільнотою та міжнародними партнерами докладає максимум зусиль для того, щоб зробити Бабин Яр гідним місцем пам'яті про безневинні жертви та понівечені злочинами нацизму долі, – заявив Єрмак.

Лідери єврейських організацій наголосили на важливості Закону "Про запобігання та протидії антисемітизму в Україні", який президент Володимир Зеленський підписав у жовтні. На зустрічі зазначили, що це говорить про "послідовну позицію України щодо недопущення цього ганебного явища".