Завантажити ще

Зеленський пообіцяв ще по 500 гривень тим, хто зробив бустерну дозу вакцини

Зеленський пообіцяв ще по 500 гривень тим, хто зробив бустерну дозу вакцини
Фото: facebook.com/zelenskiy95

Громадяни України, які зробили бустерну дозу, отримають ще 500 гривень у рамках програми єПідтримка. Про це у своєму відеозверненні у понеділок увечері повідомив президент Володимир Зеленський.

– Є чітке розуміння, що імунітет зростає після кожної наступної дози вакцини, а стратегія бустеризації стала єдиним стандартом для всіх розвинутих країн. Бустеризація – це третя доза вакцини, тому в рамках програми єПідтримка буде видано ще 500 гривень – для тих громадян, які отримають третю дозу, – сказав голова країни.

Президент нагадав, що "найближчим часом" програма поширюватиметься на дітей віком від 14 до 18 років. Окрім розваг та подорожей вони зможуть витратити гроші на освіту.

Зеленський повідомив, що кількість нових хворих на коронавірус зростає, але рівень госпіталізацій майже вдвічі менший порівняно з піком восени 2021 року.  Нижче рівень смертності, в медустановах зайнято 28% місць. Однією із причин президент назвав вакцинацію.

Державна програма єПідтримка запрацювала 19 грудня. 1000 гривень можуть отримати вакциновані громадяни України віком від 18 років та витратити їх у певних сферах послуг. З 24 січня люди віком від 60 років можуть витратити ці кошти також на ліки.