Завантажити ще

Політтехнолог Володимир Петров пояснив, навіщо вигадав інформацію про смерть Людмили Янукович

Політтехнолог Володимир Петров пояснив, навіщо вигадав інформацію про смерть Людмили Янукович
Фото: facebook.com/greatlumpen

Український політтехнолог Володимир Петров вигадав інформацію про смерть Людмили Янукович. Про це він сказав у коментарі телеграм-каналу "КП в Україні".

- Вигадав. Спеціально вигадав, щоб ви (ЗМІ, – Авт.) писали про неї, як пишете про смерть від вакцин і що Путін нападе, – сказав Петров.

Політтехнолог відповів ствердно на запитання, чи він спровокував ЗМІ на поширення фейків.

У своїй програмі « Розрив » на ютуб-каналі ISLND TV Володимир Петров розповів, що дав медіа “добрий урок”. Новину про смерть Людмили Янукович опублікували українські інформаційні агенції, деякі російські ЗМІ та великі телеграм-канали.

- Я вибачаюсь перед усіма журналістами, яких ввів в оману. Я це робив, щоб ви зрозуміли, що кожен із нас може проводити свої інформаційно-психологічні атаки. Уявіть, що ми можемо зробити, якщо ми матимемо спільні завдання. Має бути стратегія медійної війни, контрпропаганди. Уявляєте, що можуть зробити російські інформаційні війська, які мають величезні бюджети, ЗМІ, як вони можуть нагнітати. Не слухайте панікерів, – закликав політтехнолог.

Володимир Петров увечері 23 січня написав у своєму телеграм-каналі, що "Людмила Янукович померла годину тому". Вдень 24 січня він повідомив, що "смерть Людмили Янукович дивним чином співпала з її вакцинацією" другою дозою російської вакцини "Супутник V". Вдень у понеділок смерть Людмили Янукович спростував речник Віктора Януковича Юрій Кірасір.

Новини по темі: Людмила Янукович фейк