Завантажити ще

Лех Валенса захворів на коронавірус після трьох щеплень і скаржиться на самопочуття

Лех Валенса захворів на коронавірус після трьох щеплень і скаржиться на самопочуття
Фото: facebook.com/lechwalesa

Колишній президент Польщі Лех Валенса підхопив коронавірус, незважаючи на бустерну вакцинацію. Про це нобелівський лауреат повідомив 21 січня на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами Валенси, він зробив три щеплення від коронавірусу і тричі складав тест на COVID-19. І все марно.

- Не можу повірити, - написав екс-президент, поскаржившись на погане самопочуття, головний біль та ломоту у м'язах.

У коментарях лікарі нагадали Валенсі, що щеплення не захищає від зараження, але допомагає легше перенести захворювання, і рекомендували колишньому президентові Польщі негайно звернутися за медичною допомогою.

У березні 2021 року Леху Валенсі було зроблено операцію із заміни елемента живлення в кардіостимуляторі. Перед операцією ексцентричний політик записав прощальний відеозворот і виклав його у соцмережах. І даремно: хірургічне втручання пройшло успішно.

У Польщі нова хвиля COVID-19, викликана штамом "Омікрон", зафіксована раніше, ніж в Україні, та захворюваність вища. У країні, де живуть близько 38 мільйонів людей, минулої доби було виявлено 32 835 нових випадків коронавірусної інфекції (в Україні - трохи більше 20 тисяч).

Раніше повідомлялося, що на коронавірус після трьох щеплень захворіли також зірка "Дюдей Ікс" Х'ю Джекман, голлівудська актриса і телеведуча Вупі Голдберг, а також король і королева Швеції.