15 червня
Завантажити ще

ГРУ: Росія таємно перекидає на Донбас танки, боєприпаси та пальне

ГРУ: Росія таємно перекидає на Донбас танки, боєприпаси та пальне
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine/

Від початку січня російські окупанти таємно перекинули на Донбас понад 7 тисяч тонн пального, танки, самохідні артилерійські установки та боєприпаси. Про це повідомили у прес-службі Головного управління розвідки Міноборони.

За даними розвідників, паралельно російські вербувальники здійснюють активний набір найманців. Їх нібито спрямовують на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях після проходження інтенсивних курсів підготовки у навчальних центрах.

У Держдепі США раніше назвали п'ять головних наративів російської пропаганди. До них відноситься розповідь про те, що РФ безневинна жертва, про неминучий колапс Заходу та про підготовку США громадянських повстань у пострадянських країнах. Крім того, в Держдепі навели ряд прикладів того, що РФ змінює історію на свій лад, щоб не виглядати непривабливо.

П'ять народних депутатів України тим часом попросили визнати ФСБ та ГРУ терористичними організаціями. Законопроект зареєстрували представники «Слуги народу» та «За майбутнє». Тексту документа поки що немає.