Завантажити ще

Білий дім про санкції проти Козака, Волошина та ще двох українців: Ми не чекаємо, щоб протидіяти Росії

Білий дім про санкції проти Козака, Волошина та ще двох українців: Ми не чекаємо, щоб протидіяти Росії
Фото: zagittya.com.ua/ВАДИМ ЧУПРИНА/УНИАН

Прес-секретар Білого дому Джен Псакі заявила, що введені Сполученими Штатами санкції проти чотирьох українських політиків є прикладом активної реакції американської сторони до дій Росії. Про це повідомляє " Тhe Guardian ".

- Ми не чекаємо, щоб вжити заходів для протидії Росії. Ми бачимо, що вони роблять. Ми зриваємо це. І, ці дії також, звичайно, є окремими та відмінними від широкого спектру високого впливу заходів, які ми та наші союзники готові нав'язати, щоб завдати значних витрат у разі вторгнення, - заявила Псакі під час брифінгу.

Йдеться про санкції, які Мінфін США ввів проти чотирьох українських політиків. До списку потрапили – нардепи від ОПЗЖ Тарас Козак та Олег Волошин, екс-депутат від "Партії регіонів" Володимир Олійник та колишній заступник голови РНБО часів Януковича Володимир Сівкович.

У відомстві пояснили, що санкції проти них застосували за дії Росії, що завдають шкоди, за кордоном - нібито вони брали участь у «контрольованій російським урядом діяльності» з дестабілізації ситуації в Україні.