Завантажити ще

В Україні заснували День вшанування захисників Донецького аеропорту

В Україні заснували День вшанування захисників Донецького аеропорту

Міністерство оборони підписало наказ про встановлення в Україні Дня вшанування захисників Донецького аеропорту, який відзначатиметься щороку 20 січня. Про це повідомляє прес-служба відомства.

- Встановити в системі Міністерства оборони України День вшанування захисників Донецького аеропорту, який відзначатиме щорічно 20 січня», – йдеться у спільному Наказі Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України від 20.01.2022 «Про День вшанування захисників Донецького аеропорту», - зазначено у документі.

Як зазначили у відомстві, дата заснована з метою військово-патріотичного виховання, вшанування подвигу військовослужбовців, добровольців та волонтерів, які захищали Донецький аеропорт від російського агресора, та продовження найкращих бойових традицій. Щорічно протягом січня в Україні проводитиметься низка урочистих та пам'ятних заходів, присвячених Дню пам'яті захисників Донецького аеропорту.

- Це, зокрема, заходи щодо вшанування пам'яті військовослужбовців Збройних Сил України, які обороняли Донецький аеропорт, у меморіальному комплексі на території Міністерства оборони, де розташована Зала пам'яті захисників України та Пам'ятний дзвін, - наголосили у Міноборони.

Також у військових частинах ЗСУ, вищих військових навчальних закладах, бібліотеках проводитиметься низка тематичних зустрічей, лекцій, книжкових виставок, перегляд та обговорення документальних фільмів, кінохронік, присвячених темі оборони Донецького аеропорту та вшанування захисників ДАПА.